KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13058279
nr 1305 8279
Andreas Singdahlsen
(1855-1947), Norge
Oljemålning, Andreas Singdahlsen (1855-1947), Norge, kopia efter Sand. Motiv från Norge. Signerad. Olja på duk, 38x57 cm
Andreas Singdahlsen, norsk bildkonstnär född 1855, död 1947.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 februari 2020
kl 20:31:19
3/2 20:26:19
Andreas Singdahlsen
Läs mer om Andreas Singdahlsen